Lifetime Members

  • Porter S. Garner, III ’79
  • Tex Wright ‘33

2017 Outstanding Memberships

  • Steve ’78 and Lisa Aldrich
  • Ted ’74 and Kristi Armacost
  • Joe ’62 and Sue Ashy
  • Bryan Bartels ’82
  • Elena ’10 and Jerome Becker
  • Tom ’84 and Lisa Bevans
  • Jackie ’74 and Susan ’74 Binks
  • Gary ’73 and Judy Bogan
  • Jennifer Bohac ’87
  • Jeff ’65 and Joan Bott
  • Leonard Bowden ’87
  • Bert ’10 and Kristin ’08 Bronaugh
  • Lynn ’79 and Larry Bronstad
  • Boyd Cherry ’67
  • Sharon Clark ’77
  • Helen Cluck ’87
  • Michael ’85 and Diana Connor
  • Shelby Cooper ’13
  • Dale ’82 and Karen ’82 Cope
  • David ’85 and Cathy ’84 Coughlen
  • Mike ’73 and Chris Davis
  • William ’83 and Tracey Deupree
  • Elsie Dressen
  • Chuck ’76 and Tedi ’90 Ellison
  • Becky Eplen ’91
  • Paschal ’61 and Cathy Gagliardo
  • Jason ’00 and Jaime Goodman
  • Charles ’60 and Pat Graf
  • Kathryn Greenwade ’88
  • Dr. Ann ’94 and Jerry Gundy
  • Arnold ’52 and Tommie Hayes
  • Jeanne Haygood
  • Wes ’58 and Beverly Henderson
  • Daniel Hernandez ’73
  • Tom ’82 and Sarah Hooper
  • Bill ’53 and Barbara Huffman
  • Helen Jenswold
  • Gina ’79 and Jim ’66 Jett
  • Austin P. Joyce ’14
  • Jim Keblinger ’53
  • Russ ’80 and Debbie ’80 Kellen
  • Wes ’81 and Lisa ’82 Klett
  • Katy ’02 and Keith ’05 Lane
  • Glynna D. ’80 and Bob Leiper
  • Fred ’76 and Harriet McClure
  • Cal ’85 and Beth ’85 McNeill
  • William ’60 and Jackie Meacham
  • Joe ’63 and Carolyn Merritt
  • Robert L. ’51 and Bobbie Middleton
  • Murray ’55 and Marsha Milford
  • Kathleen Miller ’94
  • Ellis ’58 and Pat Mooring
  • Don ’59 and Nancy Moskal
  • Michael ’62 and Patsy Murillo
  • Will ’91 and Leslie Oliver
  • Brandi Plunkett ’90
  • Buck Prewitt ’60
  • Bill ’64 and Barbara Purcell
  • Jerome ’75 and Diane ’75 Rektorik
  • David Rhodes ’83
  • Todd Riemenschneider ’89
  • Marcos Rosales ’05
  • William ’55 and Joyce Roach
  • Jim ’86 and Stephanie Russ
  • Brian ’82 and Nirupa Saia
  • Sam ’75 and Linda Salvato
  • Brandon ’04 and Britney Schielack
  • Phillip ’75 and Pat ’75 Schraub
  • John ’66 and Martha Seate
  • Jim ’65 and Stacy Sharp
  • Travis ’63 and Pat Small
  • Anne Stasny ’84
  • Susan Stevenson ’76
  • Kelleen Stine-Cheyne ’86 and Robert Cheyne ’87
  • Van Taylor ’71
  • Dean ’61 and Jo Thompson
  • Jim VanBeek ’85
  • Elianor Vessali ’96
  • Phoebe Watts
  • Steve ’74 and Diana Weaver
  • Andy ’03 and Amy ’03 York

2017 Couples Memberships

  • Rus ’60 and Lorelei Anthony
  • Olly ’57 and Grace Ashley
  • Ike ’76 and Margaret Barnes
  • Lacey ’06 and Justin ’16 Baze
  • Roland ’92 and Wendy Block
  • Ann ’79 and Rodney ’78 Boehm
  • Janet ’78 and Bannie Roy ’86 Bowman
  • Jerry ’60 and Connie ’93 Bradshaw
  • Gerald ’65 and Robyn Brashears
  • Carie and Tom Bruch
  • Warren ’94 and Stacy ’94 Cohn
  • Ed ’77 and Karen ’81 Collins
  • C. Lynn ’79 and Sharon ’79 Colson
  • Bob ’89 and Dianna Davis
  • Kerry ’75 and Donna Despaux
  • Dean ’53 and Virginia Duncan
  • Bruce Brown ’10 and Katelyn Holliday
  • Angela ’98 and John ’94 Cowan
  • Kyler ’12 and Kelsey ’14 Crenshaw
  • Tom ’54 and Kit ’74 Darling
  • Kyle ’87 and Renea ’87 DeWitt
  • Dutch ’52 and Billie Elmendorf
  • Jeff ’77 and Missy Ewers
  • Chester ’69 and Janice ’86 Fehlis
  • Larry and Penny Fikes
  • Bruce ’73 and Bebe Glasgow
  • Tom ’70 and Cathy Goen
  • Ross ’04 and Emily ’04 Gunnels
  • Amy ’10 and Justin ’10 Hale
  • Lu ’80 and Shari ’83 Harris
  • Mark ’76 and Debra ’77 Hawthorne
  • David ’76 and Andi Heath
  • Dennis ’81 and Brenda ’81 Hethcoat
  • A. Lawson ’67 and Mileen Howard
  • Kari ’10 and Trevor ’10 Jacks
  • Charles ’61 and Jan Jackson
  • Gary ’64 and Sandy Jackson
  • Joel ’00 and Maegan ’01 Jackson
  • Barbara ’82 and Pat ’80 Kasper
  • Mike ’74 and Delores Kasper
  • Winna Kimery ’12 and Alex Guess ’13
  • Emil ’59 and Mary Linnstaedter
  • Albert ’57 and Mary Loudon
  • John ’72 and Marilyn Luton
  • Wayne ’72 and Barbara ’74 Lutz
  • Christopher ’17 and Danielle Lyon
  • Terry ’74 and Bettye ’84 Martin
  • Nedra ’76 and Chris ’74 Mauritzen
  • Angeline ’01 and Fred ’95 Medina
  • Christine Mullen ’93 and David Barondeau ’96
  • Dennis ’71 and Pat Newton
  • Sandy ’82 and John ’82 Nigh
  • Robert ’66 and Jeanne Owen
  • Bob ’73 and Pam Palmarez
  • Jan Patranella ’75
  • Paul ’78 and Lee ’78 Pausky
  • Justin ’02 and Amy ’02 Perkins
  • Joe ’92 and Jennifer ’95 Pettibon
  • Susan ’76 and Gary ’76 Pfrehm
  • Eric ’79 and Barbara ’79 Phillips
  • Douglas ’92 and Melissa Pittman
  • Rob ’83 and Rhonda ’86 Putz
  • Janice ’97 and Jeremy ’07 Quast
  • Rene’ ’00 and Lupe Ramirez
  • Thomas ’84 and Glyna Ratliff
  • Josh ’99 and Gayla Reinbolt
  • Bret ’01 and Roxanne ’01 Richards
  • Samantha ’90 and Douglas Rine
  • Scott and Dixie Rodkey
  • Doug ’76 and Cindy ’78 Roesler
  • Denise ’80 and Joel ’80 Rollins
  • Wayne ’76 and Lindy Russell
  • Casey ’14 and Josie ’12 Sandlin
  • Jodi ’94 and Byron ’93 Schlather
  • Ken ’71 and Sue Shaw
  • Guy ’76 and Valerie ’76 Sheppard
  • Jim ’49 and Lois Simpson
  • Scott ’12 and Stephanie ’92 Simpson
  • Bruce ’67 and Cindy Smith
  • Tracy ’89 and Cindy Spaeth
  • Madeline ’78 and Greg ’73 Stiles
  • Nic ’07 and Brittany ’08 Taunton
  • Craig ’03 and Ashley ’02 Valka
  • Sharon ’17 and Rick Wagner
  • Elizabeth ’82 and Jeff Wagnon
  • Hank Wahrmund ’74 and Dennis LaCaze ’84
  • Tom ’75 and Geri ’78 Walker
  • Carl ’55 and Ruth Weidenbach
  • Doug ’78 and Donnice White
  • Dave ’56 and Jane Wilkinson
  • D K ’60 and Marge Williams
  • John ’90 and Erna Winkler
  • Jana ’76 and Karl ’74 Wolfshohl
  • Eric ’93 and Joey ’14 Wylie
  • Eddie ’98 and Terri ’80 Zimmerman

2017 Individual Memberships

  • Julio Abendano ’05
  • Tom Adair ’57
  • Evan Anderson
  • Frank Anderson ’50
  • Paul Ammons ’71
  • Jenny Arnold ’05
  • Donna Bairrington ’93
  • James Bassett Jr. ’73
  • Wayne Batson ’59
  • Barry Bauerschlag ’70
  • Jorge Bermudez ’73
  • Richard Biondi ’60
  • Ambrose Boubel ’55
  • Cambi Bruegger ’96
  • Porscha Buck ’11
  • David Burton ’87
  • Lisa Burton ’10
  • Priscilla Butler ’80
  • Larry Callis
  • Megan Calk ’08
  • Walter Campbell ’84
  • Anne Carter ’70
  • James Carter ’63
  • Kristen Cox ’83
  • William Cunningham ’61
  • Chris Dawson ’14
  • Olive Delucia
  • Andy Duffie ’78
  • Gay Dunn
  • Harry Elmendorf ’70
  • Darryl English ’71
  • David Flint ’97
  • James Flores ’87
  • Susan Fontaine ’77
  • Clifford Fry ’67
  • J. Brandon Gaines ’79
  • Linda W. Garner ’70
  • Michael Gentry ’78
  • Cathy Goss
  • Phil Granberry ’61
  • Kim Hagerty ’81
  • Ray Hannigan ’61
  • Michael J. Hardy ’13
  • Linda Harvell ’69
  • Marty Holmes ’87
  • Heather Huhnke ’09
  • Rachel Jackson ’79
  • Tom Johnson ’76
  • Amy Jones ’92
  • Sally Kallina ’85
  • James Knutson ’55
  • Arno Krebs Jr. ’64
  • Weldon Kruger ’53
  • Lynn Laird ’59
  • Larry Lawson ’73
  • Gary Leinhart ’68
  • Jerry McFarland ’64
  • Patrick McMahon ’10
  • Stephanie McMillen ’07
  • Kevin Morgan ’14
  • Gale Norman ’77
  • Michael O’Quinn ’86
  • Sue Owen ’94
  • Thomas Owen ’76
  • Hayden Paul ’12
  • Sandy Peck ’04
  • Sheri Perdue
  • Lee Phillips ’53
  • Bill Robbins ’81
  • Bob Roepke ’61
  • Terry Rowan ’72
  • Scott Scherr ’85
  • E. Wayne Schmidt ’60
  • Stacy Schneider ’00
  • Joseph Schultz ’84
  • Jim Scott ’90
  • Ken Stanton ’64
  • David Stasny ’74
  • Ramona Stovall ’92
  • Camy Sturdivant ’85
  • Doug Symmank ’54
  • Marsha Takao ’75
  • Kristi Kaiser Trail ’00
  • Bill Van Eman ’92
  • Deborah VanPelt ’89
  • Wiley Whatley
  • Maria Wiggins ’00
  • Cleo Williamson
  • James Wright ’58
  • Earl Wurzbach ’79
  • Madeline Zwicke ’13

2017 Young Alumni & Current Student Memberships

  • Kevin Andrews ’11
  • Mason Brooks ’16
  • Logan ’13 and Kelsey ’15 Cowan
  • Brady Dokupil ’16
  • Michael G Ethridge ’16
  • Travis Fink ’14
  • Alexandra Gonzalez ’15
  • Trey Groce ’19
  • Jacqueline Hodge ’96
  • Hunter Rhodes ’16
  • Kyliee Schlather ’19
  • Edward Tarlton ’08